İade ve Değişim Koşulları

İade

Zeyneptosun.com’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, yurt içinde size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Lütfen bu formu doldurup bize gönderiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. Yurt dışı siparişlerinde iade kabul etmemekteyiz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için bu sayfadaki formu doldurarak bize göndermeniz veya sales@zeyneptosun.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz, ve 0212 3520156 numaralı telefonumuzdan ofisimizi aramanız gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz. İade amaçlı gönderilerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Zeynep Tosun geri ödemeleri paket tesliminden sonra 5 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir.

İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması banka politikalarına göre değişiklik göstermektedir.

 İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ve faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Zeynep Tosun’un size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.

 İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.

 Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.

 Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim ürünleri, çorap, mayo gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.

İade Adresi

Meşrutiyet Mah. Halaskargazi Cad. No:150
Çankaya Apartmanı Kat:1 Daire:2
34360 ŞİŞLİ – İSTANBUL – TURKEY

Değişim

Zeyneptosun.com’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, yurt içinde size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla teslimattan sonra 10 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Yurt dışı siparişlerinde değişim kabul etmemekteyiz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0212 3520156 numaralı telefondan ofisimizi aramanız ve sales@zeyneptosun.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Değişim talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanız ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz.

Faturanın arkasındaki forma “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

İade Talep Formu

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için bu sayfadaki formu doldurarak bize göndermeniz veya sales@zeyneptosun.com adresine ürün bilgisini içeren e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. Lütfen not ediniz: İade süreci ürün tarafımızdan teslim alındıktan ve değerlendirildikten sonra başlayacaktır. Yurt dışı siparişlerinde iade ve değişim kabul etmemekteyiz.
  • Örnek: ZT.SS16-16Q
  • DD slash MM slash YYYY